STOART w Karwi Dodano: 2009-07-21

Dnia 26.07.2009 r. odbyło się spotkanie mieszkańców Karwi z przedstawicielami Związku Artystów Wykonawców "STOART".

Spotkanie miało na celu wyjaśnienie aspektów prawnych i formalnych przeprowadzanych ostatnio w naszej miejscowości kontroli legalności publicznego odtwarzania artystycznych wykonań.

Ze strony Związku na spotkanie przybyli przedstawiciele, którzy na wstępie zapoznali zebranych z uwarunkowaniami prawnymi podejmowanych przez Związek (...) działań. Po burzliwej wymianie zdań Pan i Panie reprezentujące "STOART" opuścili zebranie.

Pozostali mieszkańcy Karwi po wstępnym przeanalizowaniu prawnych aspektów działań Związku "STOART" podjęli decyzję, iż w tej sprawie powierzają reprezentowanie interesów mieszkańców "Stowarzyszeniu Przyjaciół Karwii i Rozwoju Turystyki Nadbałtyckiej". Stowarzyszenie w najbliższym czasie nawiąże kontakt z Radcą Prawnym, który zajmnie się reprezentowaniem interesów kwaterodawców z Karwi.

 

Pobierz wzór odpowiedzi na żądania Stoartu o zawarcie umowy, którą opracował i zredagował Adwokat Maciej Urbański- "Radcy Prawni Urbański, Ruciński, Jaroska, Borkowska" Sp. Cywilna Sopot.

 

Pogoda

w Karwi

Temperatura:

1 °C

Ciśnienie:

1030hPa

Wiatr:

35km/h