Dom "BARTEK"

Dw''Bartek'' to nowy dom przeznaczony pod wynajem pokoi gościnnych.W sezonie letnim/lipiec-sierpień/preferujemy 4-osobowe pokoje z łazienkami i balkonami.Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny do dyspozycji gości.Ogrodzona posesja dysponuje parkingiem i placem zabaw dla dzieci oraz zadaszonym ''koncikiem'' do biesiadowania.Serdecznie zapraszamy do Bartka.

Rodzaj obiektu

Pokoje Gościnne

 

Odległość od morza

200 m

 

Ulica i numer domu

Szafirowa 1

 

Telefon

665880681

 

Cena od - Cena do

35 zł - 50 zł

 

Iloć pokoi / apartamentów

6

 

Ilość miejsc

24

 

Ades e-mail

zyg-55@wp.pl

 

Adres strony www

http://www.bartek.karwia.com

 

Numer ewidencyjny obiektu

18/06

 

Opis:

W naszej   ofercie  wczasowej do dyspozycji gości proponujemy ;                                                                                                                                      

  • Pokój 3-4 osobowy /Nr.1/ z balkonem i łazienką w pokoju.Na wyposażeniu:2-osobowa kanapa''finka'' + 2  łóżka  drewniane z materacem o szer. 80 cm.
  • Pokój 3-4 osobowy /Nr.2/ z balkonem i łazienką  w pokoju.Na wyposażeniu:2-osobowa kanapa ''finka'' + 2 łóżka drewniane z materacem o szer. 80 cm
  • Pokój 3-4 osobowy/Nr.4/ z balkonem i łazienką w pokoju.Na wyposażeniu:lodówka+ łózko drewniane z materacem 1,20m + 2 łóżka drewniane z materacem o szer. 80 cm .
  • Pokój 3-4 osobowy/Nr.5/ z balkonem i łazienką w pokoju.Na wyposażeniu:lodówka+ łóżko drewniane z materacem o szer.1,20m+2 łóżka drewniane z materacem o szer.80 cm.
  • Pokój 3-4 osobowy/Nr.6/ z balkonem i łazienką w pokoju.Na wyposażeniu:lodówka+łóżko drewniane z materacem o szer.1,20m+2 łóżka drewniane z materacem o szer.80 cm.
  • Pokój 4-6 osobowy /Nr.7/ z 2-ma balkonami i łazienkąw pokoju.Na wyposażeniu duża lodówka , dwa 2-os.drewniane  łóżka z materacem o szer. 1,20 m+2-os. wersalka .

 

Pokoje wyposażone są w Tv,czajnik bezprzewodowy, parawan ,parasol,leżak i koc plażowy.

Do dyspozycji Gości 2 aneksey kuchenne /na każdym piętrze/ wyposażone w mikrofalówkę ,kuchenkę gazową sztućce, talerze ,garnki itp.

W pomieszczeniu tym jest też lodówka i zamrażarka .

Całodobowy dostęp do internetu bezprzewodowego /hasło udostepniamy/.

Pokoje ogrzewane (możliwość korzystania przez cały rok)

 

Na terenie posesji do państwa dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci:piaskownica huśtawka,zjeżdzalnia oraz zadaszone miejsce do grillowania.

Cały teren posesji jest ogrodzony,na którym bezpłatnie można zaparkować swój "pojazd".

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14,00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10,00 w dniu wyjazdu.

Koszty opłaty klimatycznej nie są wliczone w cenę pokoi i będą pobierane przy zameldowaniu w dniu przyjazdu.Obecnie ta opłata wynosi:1,50 zł za dobę pobytu/ od wszystkich dorośli,dzieci,emeryci i renciści/ przebywających na terenie miasta i gminy Władysławowa./zarządzenie burmistrza miasta/

 

Zapraszam NA POBYTY WEEKENDOWE./tylko przed i po sezonie/ PROMOCJA 35 zł/os. Życzymy przyjemnego wypoczynku w Dw ''Bartek''